Peyzaj Dış Dekorasyon

Bahçeniz İçin Profesyonel Peyzaj Hizmetleri Almak İçin 6 İpucu

Kiracıların çoğu kaldırım kenarı temyizinden etkilenir. Dolayısıyla, düzgün bir şekilde düzenlenmiş bir mülkünüz varsa, bir perakende mağazasında görüntülenen güzel bir pencere gibi hizmet verecektir. Harika bir ilk izlenim yaratacağından, potansiyel kiracılar mülkünüzü defalarca ziyaret edeceklerdir. Mülkünüzü korumak istiyorsanız, iyi peyzaj müteahhitleri tutmanız gerekebilir. Aşağıda, bir peyzaj şirketi kiralamanız için bazı ipuçları verilmiştir.

1. Şirket büyüklüğü

Büyük şirketler daha düşük oranlar sunabilir. Öte yandan, küçük şirketler mülkünüze daha fazla önem verebilir. Ancak büyük şirketlerin en yeni ekipmanlara sahip olduklarını, çünkü gerekli fonlara sahip olduklarını unutmayın. Birçok büyük şirket, çerez kesici hizmetler sağlar, ancak daha küçük şirketler, hizmetlerini kişisel tercihlerinize göre özelleştirmeye hazır olabilir.

2. Ayrıntıları isteyin

Şirketin verimliliğini ve istikrarını ölçmek istiyorsanız, şirketin deneyimini, ekipman bakım sıklığını ve sundukları ücret ve fiyat yapısını dikkate aldığınızdan emin olun.

3. Deneyim

Hizmet türü, sahip olduğunuz mülkün türüne bağlıdır. Şirketin ihtiyaç duyduğunuz hizmet türünü sunup sunamayacağını öğrenmek istiyorsanız, şirketin mevcut müşteri listesine göz atabilirsiniz. Bu, şirketin sizinki gibi mülklerle deneyimi olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olacaktır.

4. Gecikmeler ve Acil Durumlar

Çevre düzenlemesi güzel havaya dayandığından gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ancak, şirketin gecikmelerle nasıl başa çıkacağını öğrenmek isteyebilirsiniz. Örneğin, şirkete yağmurda ne yapacağını sorabilirsiniz.

Bunun dışında, düşmüş bir ağaç gibi acil bir durumda duruma bakmaktan kimin sorumlu olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, acil durumlarla başa çıkmanın ek ücretlerini bildiğinizden emin olun.

5. Tutarlılığı Koruyun

Mülkünüze hizmet vermek için kimin geleceğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Aynı işçi işi yapacaksa, bu iyi bir şey olacaktır. Bunun nedeni, doğru alanda doğru araçları kullanmak gibi birkaç şeyi akılda tutabilmesidir. Öte yandan, yeni müteahhitler mülkünüze aşina olmayacak. Sonuç olarak, mülkünüzle ilgili önemli şeyleri öğrenmek için biraz daha fazla zaman harcamak zorunda kalacaklar.

6. İletişim Yöntemine Karar Verin

Bir peyzaj şirketi seçer seçmez, iletişim yöntemine de karar vermenizi öneririz. Bunun dışında şirketten rapor almak isteyebilirsiniz. Rapor size işçilerin mülkünüzde ne kadar kaldıklarını, yapılan işleri ve sorunların bir böcek sorunu gibi ortaya çıktığını söyleyecektir. Daha sonra sorunların nasıl çözülebileceğini öğrenmek için şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Bu nedenle, iyi bir peyzaj şirketi kiralayacaksanız, yukarıda verilen ipuçlarını göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı