Yeşil yaşam

Bambu Panjurlar Güzeldir – Dünya Dostu Pencere Uygulamaları

Bu konuyu öğrenmek, gerçekten ihtiyacınız olduğu zaman gelene kadar, uzun vadede tahmin edebileceğinizden daha fazla yardımcı olacaktır.

Bambu’nun yol açmadığı bu yaşayan bir iş bulmak zor. İster ahşap ister zarar veren tahtaları yapılandırın, bambunun sert yakacak odun özellikleri ve çekici görünümü eğirme kafalarıdır. Porthole jaluziler ihmal değildir. Bu yumuşak, gerçek, nemli bambu hissi, özellikle bir pencere hareketi olarak kullanılmak üzere iyi karşılanmıştır. Ve daha da iyisi, yeni bambu jaluzilerinizin, arkanıza yaslanıp yeni gölgelerinizi beğendiğinizde gözünüzde olduğu kadar çevre için de acısız olduğunu bileceksiniz.

Seçilecek bazı Tarzlar

Alışverişe çıktıktan sonra arzu edebileceğiniz dengesiz perde modelleri bulacak olsanız da, varyasyonların bambu tahtaların genişliği ve gölgenin takla atmaktan daha yüksek ve alçaltılması duygusuyla daha çok ilgisi vardır. İşte bambu panjur 101’den bazı çentikli gün açıklamaları:

Bu makalenin ilk bölümü hakkında ne düşünürseniz düşünün, ikinci bölüm sizi uçuracak.

# Roma tonları. Çoğu bambu tonu, gölgenin yükseltilme ve alçaltılma şekline atıfta bulunarak bu şekilde gelir. Roma tonları, geri çekildikçe çok sayıda karışık bölüme katlanır.

# gölgeleri yukarı taşır. Bu, gölge yükseldikçe fikirlerin aslında tabandan toplandığı diğer standart bambu gölgesidir.

# Kibrit çöpü panjur. Kibrit çöpü, giyilen bambu plakaların genişliğini ve üst üste binmesini ifade eder. Kibrit çöpü bambu panjurlar, kırılgan, toplam kalaslardan daha güzel “yakacak odun” etrafında yapılmıştır ve tahta moda panjurlardan daha fazla ışık girmesine izin verir.

# Pano panjurları. Pano panjurları, doğrudan birbirine dokunan toplam, kırılgan tahtalardan yapılmış panjurlardır. Kurul amaçları daha fazla mahremiyet öneriyor ve sopa çeşitlerine göre daha fazla güneşi engelliyor.

Pencerelerinize güzel bir görünüm verin! İyileştirmek için bu ortağı kullanın

Lombar Kaplamaları

Daha fazla moda, renk tonu söz konusu olduğunda yapabileceğiniz bazı seçenekleriniz de olacak. Rattan panjurlar, gerçek görünümlü bambudan daha koyu yanmış ve tütsülenmiş bambuya kadar çeşitli ton ve renk karışımlarında gelir. Pek çok bambu gölgesinin zamanla renk değiştirdiğini ve bununla dikkatle üretildiğini unutmayın. Şimdi yeşil görünen şey, bir veya iki yıl içinde güzel bir kumraldan geçecek. Bambu gölge tüccarı, satın almadan önce hava şartlarına göre ne düşünmesi gerektiğini sorduğunuzdan emin olun.

Çevre dostu

Çoğu ev sahibinin arzusu, klasik görünümlerinden dolayı bambu perdelerdir, ancak bu çevresel belirsizlik döneminde yeşil bir fikir olarak bir fikir olarak bambunun öne çıkmasına zarar vermez. Bambu hasadı, yakacak odun perdelerinin yumuşak hissini istiyorsanız, sert bir yakacak odun hiyerarşisini incitmekten çok daha sürdürülebilir bir girişimdir. Satın aldığınız ürünlerin çevresel şoku konusunda endişe duyuyorsanız, bambu satmak zahmetsizdir.

Bir İç Mekan Dekoratörüne veya Tasarımcısına Natters

Bambu panjur satın alıyorsanız, bir iç mimarla buluşmak için bir ev amacı geliştirme konusunda dedikodu yapın. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, bambu pencere eylemleri evinize artı almanız gereken rahat, nemli bir his getiriyor. Bir iç mekan uzmanı, evinizde her gün ayaklarınız yukarıda ve elinizde bir bezelye kolası ile tükenmesi gerektiğini hissettirmek için renk tonları, mobilyalar ve diğer amaçlarla şekillendirmenize yardımcı olabilir!

Bu makaledeki konunun karmaşıklığı, size bu konunun neyle ilgili olduğuna daha iyi bir bakış sağlamaya çalışıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı