Ev Geliştirme

Bir Ev Geliştirme Ticaret Fuarına Katılmanın Faydaları

Şirketlerin müşterilerinin karşısına çıkmak için kullandıkları en doğrudan yöntemlerden biri ticaret fuarlarında sergilenmektir. Ticari fuarlar hem katılımcılar hem de katılımcılar için son derece değerlidir. Ev geliştirme şovları, birkaç şirketin ev tasarımı, dekor, iyileştirme ve yeniden modelleme ile ilgili en iyi ürün ve hizmetlerini sergilemek için bir araya geldiği sözleşmelerdir.

Evinizi yeniden biçimlendiren bir ev sahibiyseniz, bir ev tadilat şovuna katılmak size mevcut ve trend olan ürünlerin yanı sıra hangi şirketin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceği hakkında temel bilgiler sağlayabilir. Bir şirketin yeni bir ürünü veya hizmeti varsa, muhtemelen bir ticaret fuarında ilk kez ifşa edin. Bu, en güncel ve yenilikçi ev tadilat ürünlerine ve hizmetlerine erişmeniz için harika bir yoldur.

Gösteri katılımcıları, bir ticaret fuarına katılmanın en büyük faydalarından birinin satın alma sürecini haftalardan tek bir güne indirgemek olduğunu söylüyor. Skyline Exhibits ve EXPO Magazine tarafından yapılan bir ankete göre, ankete katılanların% 88’i “ticari fuarlar ve konferanslar ürün tedariki ve satın alma sürecinin önemli bir parçası” derken,% 91’i “ticari fuarların ürünleri karşılaştırmak için gerekli olduğunu ve tedarikçilerle yüz yüze görüşmek. ” Anketler ayrıca, potansiyel müşterilerin ve müşterilerin bilgi edinmek ve toplamak amacıyla ticaret fuarlarına katıldığını defalarca gösteriyor.

Ticari fuarlar, satın alma işleminizde size daha fazla güven sağlayabilir. Ürünleri ilk elden görme ve karşılaştırma imkanına sahip olacaksınız. Bu, son kararı vermeden önce onları test etmenin harika bir yoludur. Bir şeyi yüz yüze görmek bile fikrinizi değiştirebilir. Örneğin, kalbinizi güzel bir mermer zemine koyabilirsiniz, ancak parlak ışık altında gördüğünüzde doğal taşın niteliklerini öğrenin; sıvıları emmek ve kalıcı lekeler bırakmak gibi, düşündüğünüz kadar çekici gelmiyor. Şovda bu tür keşifler yapmak, evinize kurduktan sonra daha iyidir!

EVDE YENİDEN MODELLEME GÖSTERİSİ İÇİN NASIL HAZIRLANIR

Neye ihtiyacınız olduğunu veya aradığınızı bilin: gösteriden önce ödevinizi yapın ve katılımcı listesine ve kat planına bakın. Aradıklarınıza bağlı olarak, görmek istediğinizden emin olmak istediğiniz satıcıların veya ürünlerin bir listesini öncelik sırasına koyabilmelisiniz. Bu yaklaşım size yardımcı olmalı ve rehberlik etmelidir, zira alınacak çok şey olacağı gibi aynı zamanda esnek de kalacaktır. Daha önce farkında olmadığınız yeni bir özellik veya ürünle karşılaşabilirsiniz, bu sadece ihtiyacınız olan çözüm olabilir.

Bir soru listesi hazırlayın: belirli bir ürün veya çözüm arıyorsanız. En iyi seçenekleri karşılaştırmak için ne soracağınızı bildiğinizden emin olun.

Kartvizit alın: Karşılaştığınız herhangi biri büyük olasılıkla bilgilerinizi isteyeceğinden, iyi bir miktar aldığınızdan emin olun. Ayrıca çok sayıda kartvizit alacaksınız, bu nedenle onları düzenli tutmanın bir yolunu planlamaya çalışın.

Sunumlara katılın: Özellikle ilgilendiğiniz bir ürünü satan bir firmadan en az iki sunuma katılmak her zaman iyi bir fikirdir. Standlarına ulaştığınızda ürünle ilgili daha detaylı bilgi toplama ve soruları formüle etme fırsatına sahip olacaksınız.

Not almak: Birçok farklı kaynaktan pek çok bilgi alacaksınız, bu nedenle evinize veya ofisinize döndüğünüzde daha iyi hatırlamak için notlar almanız veya broşürler ve / veya kataloglar gibi literatür talep etmeniz önerilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı