Yeşil yaşam

Biyo-Kompostlanabilir Çatal Kaşık – Poli Nişasta Malzemesi

Poly Nişasta Malzemesinden yapılan Biyo-Kompostlanabilir Çatal Kaşıklar, ticari kompostlama koşulları altında bir kompost olarak doğaya güvenli bir şekilde biyolojik olarak ayrıştırılabilen plastikleştirilmiş nişastadır. Bu, gelecek nesiller için toprağı zenginleştirirken çöplüklerin daha az alana sahip olmasına yardımcı olacaktır.

Yani bir bitkinin olduğu yerde ayrışma döngüsünü biliyorsunuz, bu durumda nişasta bitkisi su, güneş ışığı ve karbondioksit yardımıyla olgun bir bitkiye dönüşecek. Bu nişasta, plastikleştirilmiş bir nişasta haline gelmek için işlenir ve Biyo-Kompostlanabilir PSM Çatal bıçak takımı veya yiyecek çıkarma kabı gibi yararlı bir ürüne dönüştürülür. Bu ürünler tüketiciler için mağazaya gönderilecektir. Bu Biyo-kompostlanabilir ürünleri kullandıktan sonra, çöpe gider ve geri dönüştürülecek ve biyoatık toplamaya gönderilecektir. Böylece ürünleri kompostlaştırır ve döngüye geri dönen Karbon Dioksit, Su Biyokütlesi ve Hümik madde oluşturur.

Plastikleştirilmiş Çatal Bıçak Takımı gibi Biyolojik Olarak Kompostlanabilir Ürünler, çevremizi korumanın harika bir yoludur. Sahip olduğumuz teknoloji ile, çevremizin ihtiyacı olanı, temiz ve mutlu bir yaşamı çevreye geri vermeye yardımcı olmak için bunları yapacak kadar şanslı olduğumuzu söyleyebilirim.

Günümüzde birçok imalat şirketi çevremizi temizlemenin en iyi yolunu araştırmaya devam ediyor, bazıları kendi kendine ayrışabilen malzemeleri karıştırıyor, bazıları da plastik ürünlere alternatif olarak Kağıt Hamuru kullanıyor. Değeri ne olursa olsun, her insan, geleceğimiz ve kardeşlerimizin geleceği için çevremizi temiz tutmak için neye ihtiyacımız olduğunu düşünüyor.

Yani Biyo-kompostlanabilir çatal bıçak takımı Poly Starch Material gibi ürünler yaşamımızı iyileştirmemize ve çevremizi temiz ve yeşil hale getirmemize yardımcı olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı