Banyo ve duş

Duşta Yürüme ile Duş Kabinde Yürüme Arasındaki Fark Nedir?

Bugünlerde aynı şeyi ifade etmenin pek çok yolu var ve duşta yürümek bundan muaf değil. Bir terim bunun bir tür kılıf olduğunu ve bir terimin gerçek bir duş olduğunu belirttiği için, bir terimin duş kabini içinde yürümekle aynı şey olduğunu herkesin bilmesinin beklenmesinin nedenini benden daha iyi. Ancak ikisi de aynı ürünü tanımlıyor; duşakabin, duşakabin kabini ile tam olarak aynı üründür. Duşakabin içinde yürümek, duşakabin içinde yürümek gibi ek terimlerle de karşılaşabilirsiniz. Hepsi aynı. Yıllar önce hayat çok basitti; bir ürünü tanımlamak için bir terim vardı. Ah, eski güzel günler.

Peki, duş kabini içinde yürüyüş nedir?

Duşakabin kabini, duşunuzu barındıran cam panelli bir kabindir. Banyonuzun ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine bağlı olarak birçok varyasyon olduğu için bu oldukça katı bir tanımdır. Örneğin duş, banyonun girintisine yerleştirilecekse, o zaman sadece tek bir cam panel gerekli olacaktır. Kullanılan cam normalde sertleştirilmiştir, bu ek destek için bir destek çubuğuna tutturulur ve diğer ucunda atıkları toplayan ve tahliye eden bir duş teknesine sabitlenir.

Yürüyüş duşunun faydaları nelerdir?

Banyonuzda yer olacak kadar şanslıysanız, neden kullanmıyorsunuz? Bağımsız bir ünite olduğu için aynı anda birden fazla kişinin banyoyu kullanmasına izin verir.

Kalbinizin içeriğine sıçrayabilir ve dökülme konusunda endişelenmeyebilirsiniz.

Banyo tasarımınıza ve kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde birçok boyut ve stilde mevcutturlar.

Kabul edelim, işlevsel olmanın yanı sıra, bir banyoya stil ve cazibe katıyorlar.

Yürüme duşu sizin için uygun olmadığında

Duş kabinlerinde yürümenin övgülerini söyledikten sonra, yine de sizin için uygun olmayabilecek durumlar vardır.

Daha önce belirtildiği gibi, duşakabin kabininin cam panelleri bir duş teknesine tutturulmuştur. Duş teknelerinin yüksekliği biraz yükseltilmiştir, bazıları diğerlerinden daha fazladır; bu nedenle, hareketi kısıtlı bir kişiyseniz, banyonuzda bir ıslak oda etkisi yaratmayı düşünmeye değer olabilir.

Bu durumda, muhafazanın cam panelleri, tesadüfen döşenecek olan banyonun zeminine takılır. Bunu yaparak duş teknesi ihtiyacı ortadan kalkar ve daha kolay duş erişimi sağlanır.

Sonuç olarak, duşakabin içinde bir kabin, değer kattığı, çok pratik olduğu ve çoğu ev sahibinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabildiği için her banyo için iyi bir yatırımdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı