Banyo ve duş

Ekstra Uzun Duş Perdelerinin Avantajları

Banyo aksesuarları için alışveriş yaparken, insanların ekstra uzun duş perdeleri almaları şaşırtıcı geliyor. Perdeler çok uzun olsaydı, kendini yere kaplayacağını ve bir karışıklığa neden olacağını düşünüyorlar. Ancak daha kısa olanlara ulaşmadan önce uzun perdelerin avantajlarına bir göz atın.

Bunlar, yüksek dikey açıklığa sahip banyolar için mükemmeldir. Bu, çubuğun çok yüksek olması durumunda endişelenmenize gerek olmadığı, perdelerinizin kendinizi kapatmaya yetmeyebileceği anlamına gelir. Ayrıca duşun ana işlevi suyun zeminin her tarafına dağılmasını önlemek olduğundan, perde ile zemininiz arasında bir inçlik boşluk bile suyun dışarı sızmasına izin verir. Evde küvet veya jakuzi olanlar için de mükemmeldir. Elleriniz küvete doğru perdeye takılsa bile, yine de fayanslara kadar kaplayacak bol miktarda kumaşı olacağından emin olabilirsiniz.

Aynı zamanda küçük çocuklarınız için küvetten kendi başlarına çıkmamaları için kilit görevi görür. Onlar oynarken yollarını tıkamak için duş perdesini yan tarafa sıkıştırın. Elbette bu, çocuğunuzu tek başına bırakmak için yeterli bir sebep değildir. Birisi size uzun perdeler verirse, umutsuzluğa kapılmayın çünkü bu havlular istediğiniz yüksekliğe kadar katlanabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı