Banyo ve duş

Eviniz İçin Doğru Banyo Bataryalarını ve Mutfak Bataryalarını Nasıl Keşfedersiniz?

Evinizdeki musluk tesisatının yaşam kaliteniz üzerinde önemli bir etkisi vardır. Temizlik, küveti doldurma ve bulaşık yıkamak için önemli olan muslukların, güne doğru bir şekilde başlayıp bitirebilmenizi sağlamak için dayanıklı ve güvenilir olması gerekir. Harika bir musluğu bulmak kolaydır, ancak sizin için doğru olan musluğu bulmak, ideal musluğunuzun ihtiyaçlarınıza ve dekorunuza uygun olmasını sağlamak için önemlidir.

Banyo bataryaları

Banyo bataryaları bir gerekliliktir; Bir tane için alışveriş yaparken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır. Mevcut sıhhi tesisat yetenekleri ve tezgah üstü alanı ve konaklama yerleri, bir musluk eklerken veya mevcut olanı değiştirirken önemli bir husustur. Bazı lavabolarda önceden delinmiş delikler bulunur, bu nedenle ilgili lavabo için doğru musluğu aldığınızdan emin olun.

Farklı batarya boyutları mevcuttur: geleneksel olanlar 4 “orta setli bataryalar ve 8” geniş açılı tip bataryalardır. Bu iki tip musluğun düzgün takılabilmesi için tezgah üstü veya lavaboda 3 delik olması gerekir. Gerçek bir vintage görünüm için, ayrı sıcak ve soğuk su çıkışlarından oluşan lavabo bataryaları takın.

Kendine özgü tek kollu banyo bataryası, sıcak ve soğuk ağızlık göstergesi ve su musluğu her şeyi kapsadığından ve yalnızca bir delme deliği gerektirdiğinden tezgah üzerinde yerden tasarruf sağlar. Tek kulplu musluklar çocukların kullanımı için de daha kolaydır.

Hazne doldurma muslukları, benzersiz hazne tarzı lavaboyu barındıran uzun musluklardır; Lavabo ve musluk, banyonuz için orijinal ve modaya uygun bir vurgu sunar. Duvara monte banyo bataryaları, bir kap veya geleneksel bir lavabo barındırabilir. Yaygın banyo tarzı musluğa benzerler, ancak duvara monte edilirler; Duvara monte banyo lavabosunu yerleştirmek için duvarlarınızda su tesisatı bulunmasına ihtiyacınız olacaktır.

Duşu gerçek bir lükse dönüştüren çok sayıda su jeti ile etkileyici modern tasarımlara sahip çok çeşitli duş bataryalarına göz atmayı unutmayın. Ayrıca küvet ve jakuzi musluklarına da göz atın. Birçok küvet bataryasında, rahatça yıkanmak için ayrı el duşları bulunur. Klasik tarz ayaklı küvet bataryaları bile var. Banyo bataryaları, kişisel tarzınıza uyacak şekilde sayısız yüzeyde çağdaştan geleneksele ve Viktorya döneminden kalma tarzlarda mevcuttur.

Mutfak bataryaları

Mutfak bataryalarınız, tıpkı banyo bataryalarınız gibi, mutfak dekoru temalarınıza uymanın yanı sıra, mevcut alanınızı, mutfak lavabosunu ve mevcut sıhhi tesisat özelliklerini de barındırmalıdır. Tek kulplu mutfak bataryaları, bir sıcak ve soğuk göstergesi ve nozul parçası bir arada bulunan hepsi bir arada armatürlerdir; bu armatür mutfak tezgahında yer açar ve ayrıca çok kullanışlıdır. İki kulplu mutfak muslukları, musluğun ağzı için lavaboda veya tezgahta üç delikli deliğe ve ayrı sıcak ve soğuk göstergelere ihtiyaç duyar.

Klasik mutfak spreyi musluğu, tüm durulama ve temizleme işleriniz için mükemmeldir; geri çekilebilir ve esnek bir hortum, mutfak bataryası deneyiminde devrim yaratır ve dışarı çekilebilir bir mutfak musluğundan başka bir şey istemeyebilirsiniz. Duvara monte mutfak muslukları, musluğu yerleştirmek için duvarlarınızda sıhhi tesisat gerektirir. Tencere doldurma muslukları aralığın yakınına monte edilir ve tencere doldurucuları ve soğuk su dağıtıcıları olarak çift görev yapar. Eğlendirmeyi seviyorsanız, evinizdeki bar için bar musluklarını kontrol etmeyi unutmayın.

Yukarıdakilerin tümü çeşitli stillere sahiptir ve mutfağınızın dekoruna ve kişisel zevklerinize uyacak şekilde sayısız kaplama seçeneği ile sunulur.

Musluklarınız yaşam tarzınız için çok önemlidir. Evinize en iyiyi eşsiz bir değerde getirmek için Kohler, Moen, Delta, American Standard veya Franke gibi en iyi batarya markalarına güvenin.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı