Boyama

Evinizi Yeni veya Eski Boyamak

Bir evde bir oda boyamak her zaman bir güçlük olarak görülmüştür ve hiçbir zaman kişinin yaratıcılığını kullanma şansı olmamıştır. Kaplamalarla, bir kişinin kullanabileceği tüm farklı renklerin yanı sıra boyanabilecek birçok farklı tasarım türü keşfedilebilir. Kum püskürtme ile evlerinin dışları da tamamen yenilenebilir ki bu çok büyük ama eğlenceli bir proje olabilir. Bir duvar için temiz bir sayfa ile eviniz için pek çok yeni renkle çalışabilir ve tüm işi kendi başınıza bitirdiğinizi bilerek daha iyi hissedersiniz.

Yeni bir eve ilk taşındığınızda yeni bir oda boyamak bir şeydir, ancak bir evde yaşadıktan sonra bir odayı boyamak özel bir şeydir. Bir oda her gün gördükten sonra yaşlanabilir, bu nedenle rengini değiştirmeye karar vermek biraz büyülü bir deneyim olabilir, özellikle de kendi başınıza üzerinde çalışırken. Yeni bir renk heyecan verici olabilir ve bir odanın havasını tamamen değiştirebilir; bu, ister sadece sizin için, ister eviniz satışa çıkmış olsun, eviniz için ferahlatıcı olabilir.

Bir ev satmaya çalışırken, evinizin yeni, modern ve muhtemelen satın almak için evinize bakacak alıcılara çekici olmasını sağlamak çok önemli olabilir. Evinizdeki ilgi alanlarınıza veya çocuklarınızın ilgisine hitap eden parlak renkler, birçok ev alıcısı için bir engel olabilir ve aynı zamanda evden de değer alabilir. Temiz ve nötr renklerle başlamak, ev alıcısına kendi yaratıcı zihnine sahip olma ve istedikleri renklerle boyadıktan sonra evin nasıl görüneceğini hayal etme fırsatı verebilir.

Yeni bir ev satın aldıysanız ve odalar için renk seçiyorsanız, cesur renkler ve hoşunuza giden tonlar seçmek önemli olabilir, ancak çalışabileceğiniz renkleri seçtiğinizden emin olmak da önemlidir. . Örneğin, nötr tonlu mobilyalarınız için mavi ve kırmızı vurgular varken bir odayı yeşile boyamak hiç mantıklı olmaz. Çok fazla renk var ve böyle bir durumda odanız Noel gibi veya bir çocuk oyun odası gibi görünebilir.

İçeride ve dışarıda yeni bir evi boyamak ya da halihazırda yaşadığınız evi yeniden boyamak çok eğlenceli olabilir ve işi yapmak için doğru araçlara ve motivasyona sahipseniz çok da zor olması gerekmez. Resim yapmak zor bir iş gibi görünebilir, ancak onunla yaratıcı olabilirseniz aslında çok eğlenceli olabilir. Eviniz ister eski ister yeni olsun, onu boyamak sizin ve tüm aileniz için eğlenceli bir aktivite olabilir; ve işi bitirmek için bir profesyonele ihtiyacınız olmayacak!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı