Banyo ve duş

Kare Duş Başlığı Efsanesi Veya Gerçek – Kare Duş Başlıkları Sonraki En İyi Şey mi?

Duş başlıkları, mümkün olan en kaliteli duş deneyimini sunmak için ara sıra güncellenir ve geliştirilir. Daha yenilikçi modern varyantlar ortaya çıktıkça, trend ve müşteri tasarımı işlevsellikten çok duş tasarımına ve estetiğine yöneliyor. Yine de, yeni nesil lüks kare duş başlıkları her ikisine de sahiptir. Aşağıda listelenenlerden bazıları hem estetik özelliğe hem de işlevselliğe sahiptir. Kalitelerine ve özelliklerine göre bir sonraki en iyi şey olarak kabul edilirler.

De’Cor Design Art Deco Yağmur Duşu

Duş zamanı hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı. Bunun kol ve duvar arması vardır. Sadece Art Deco döneminin en iyilerinden esinlenmiştir. Temiz ve keskin bir tasarıma sahiptir ve krom, saten nikel ve yağla ovalanmış bronz dahil olmak üzere farklı yüzeylerde mevcuttur. Aksesuar, hem rahatlatıcı hem de gençleştirici yağmur benzeri bir duş deneyimi sunuyor. Normal fiyat 999,00 $ civarındadır.

WhiteHaus ShowerHaus Meydanı 8’e 8 Yağmur Duş Başlığı

Sadece 500 $ ‘lık liste fiyatı ile bu hem en iyi, en sanatsal tasarıma hem de yüksek standart işlevselliğe sahiptir. Model, dayanıklılık için som pirinçten yapılmıştır. WhiteHaus ile hem estetik tasarıma hem de iyi işlevselliğe sahip kalite garantilidir. Heyecan verici bir banyo deneyimi sağlamak için yağmuru su gibi düşürür.

ROHL’nin Duş Başlıkları Koleksiyonu

ROHL’nin her detayı yüksek standartlara ve kaliteye sahiptir. Zengin parlak yüzeylere sahiptirler ve mutlak bir duş deneyimi yaratırlar. ROHL koleksiyonu eşit seviyede stil ve performansa sahiptir. Orada da el duş başlıkları banyonun tasarımını geliştirirken optimum düzeyde rahatlama sağlayan. Koleksiyon, spa deneyimini doğrudan evinize getiriyor. Aralık fiyatı 617,52 – 793,05 ABD dolarıdır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı