Banyo ve duş

Küvet Çeşitleri

Küvet, küvettir. Yoksa öyle mi? Elbette hepsi içeri girip rahatlamanıza izin veriyor, hepsinin bir su kaynağı var ve hepsinin ortak bir amacı var, ancak çoğu şeyde olduğu gibi, farklı küvet stilleri var. Yeni banyonuz için hangisi doğru?

Bağlantısız bir küvette antik bir hava var. Tırnaklı olabilirler ya da değiller, bu sadece çekiciliğine katkıda bulunur ve ağır ve sağlam görünürler, tam da güzel bir uzun süre bekletme için bir şey. Bağlantısız küvetleri farklı kılan şey, herhangi bir duvarla çevrili olmamalarıdır. Tek başlarına duruyorlar, yani kalbinizi bu tür bir küvete yerleştirdiyseniz, banyoda bunun için yeterli alanınız olduğundan emin olmanız gerekir. Size özgürlük verir, size zarafet verir ve istediğiniz zaman güzelleştirebileceğiniz açık sıhhi tesisat sağlar.

Girintili küvet en çok gördüğümüz küvet. Küvetinizin üç duvar arasına yerleşmesine izin verdiği için en kolay ve genellikle en ucuz seçenektir. Küvet için fayans döşemeyi veya çevrelemeyi seçerseniz, ailenin her üyesi için ideal olan bir küvet / duş kombinasyonuna da kolayca sahip olabilirsiniz. Evet, faydacı görünüyorlar, ama işi yapıyorlar, temizler ve sıhhi tesisat görünmüyor.

Girintiyi ve ayaklı küvet tasarımını birleştiren, açılan bir küvettir. Bu tür bir küvet bağımsızdır, ancak her tarafı kaplayan güverte benzeri bir kutu içindedir. Küvet daha sonra kutuya bırakılır ve küvetiniz hazırlanır. Bu tür bir küvet için çok fazla yere ihtiyacınız olacak, ancak bitmiş ürüne bakmak çok güzel ve elbette işlevsel. Yine, kusursuz bir görünüm için tüm sıhhi tesisat parçalarını güvertede gizleyebilirsiniz.

Banyonuzun lüks bir spayı yansıtmasını istiyorsanız, çıldırmak ve bir köşe küveti almak isteyeceksiniz. Bu üçgen ilişkiler, bir seferde birden fazla kişi için banyo yapma imkanı sunar ve genellikle lüks yönüne katkıda bulunmak için püskürtülür. Evet, çok fazla yer kaplıyorlar ve evet, doldurmaları uzun zaman alıyor, ama kimin umurunda? Bir kez içeri girdiğinizde, zaten bunların hiçbirini düşünmeyeceksiniz.

Peki bir sonraki banyonuz için hangisi olacak?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı