Aydınlatma

Sörf Tahtası Aydınlatma Konsepti

Gün içinde sörf yapmak için yeterli zaman yok. Çoğu zaman en iyi sörf gecedir, o son dalgayı yakalamak için ne sıklıkla gün batımına meydan okuyorsunuz? Zayıfsın bir sörf-koliksin ve orada gördüğün gibi yalnız değilsin. Ufukta kendini adamış sörfçü için bazı yeni katil teknolojisi var.

Son zamanlarda WiFi sörf tahtalarını gördük, böylece e-postalarınızı setler arasında yapabilirsiniz. Bu oldukça iyi çalışıyor ve ilk duyduğumda cazibeye kapılmıştım. Sörf yaparken sörf yapmak çok mantıklı. Bu makale bittiğinde hala posta siparişini bekliyorum, ancak işte bununla ilgili daha fazla bilgi.

http://news.bbc.co.uk/1/hi/technology/3812357.stm

Okyanusunuz ofisiniz olursa ve sörf tahtanız masanız olursa, ya geç ya da erken çalışmaya karar verirseniz? Peki bu yüzden sörf tahtası dizüstü bilgisayarımı, WiFi ve farımı elektromanyetik enerji ile nasıl çalıştıracağımı bulacağım? Bildiğiniz gibi piller ve su o kadar iyi karışmaz. Far diyorsun; sörf tahtasında; tekrar gel? Evet, ben öyle dedim; şimdi bunu pilsiz bir el feneri ve koli bandı ile denedim.

Dalgalar iyi miktarda hareket sağlar. Bir pil ile çalışmak yerine bir kapasitör şarj eden yeni elektromanyetik indüksiyon teknolojisi fenerlerini çalıştırması gereken bir şey. Şu anda, benzer bir teknik kullanan satın alabileceğiniz ve Everlite Flashlight teknolojisi araştırma laboratuvarı sayesinde kullanılabilen bazı şık mikro fenerler kullanılmaktadır. Bu küçük fenerler otuz saniye kadar sallayarak çalışır ve yaklaşık 6 dakika parlar ve çok parlak bir LED ışık kullandıkları için oldukça parlak parlarlar. İşte bu ev kullanımı el feneri için bir bağlantı:

http://www.modernoutpost.com/gear/details/ee_shakelight.html

İşte bu teknolojinin nasıl çalıştığını görmek için çevrimiçi izleyebileceğiniz kısa bir film.

http://www.modernoutpost.com/gear/movies/ee_forever.MPG

Üstüne bantlamak yerine bu el fenerlerini sörf tahtasının içine koyacak toplarla gerçekten akıllı bir sörf tahtası yapan girişimci bulmamızı öneriyorum. Onlar için test edebilir ve ücretsiz sörf tahtaları alabiliriz. Sörf tahtasının ön tarafında, içinde LED ışık bulunan otomotiv tarzı bir far lensi olmasını öneriyorum. Şimdi düşünün, sonra sörf yapın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı